hits counter
NBS Turizm Güvencesi

Online tatil oteli satın alırken NBS Turizm'e güvenebilirsiniz. Sitemizde GeoTrust SSL güvenli ödeme sistemi bulunmaktadır. SSL sertifikamızı kontrol etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. İnternette alışveriş yapacağınız diğer sitelerin güvenlik sertifikalarını da aşağıdaki bağlantıdan test edebilirsiniz. 

SSL CHECKER

 

NBS Turizm Seyahat Acentası 1996'da kurulmuş olup TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesidir ve A sınıfı turizm işletme belgesi sahibidir. Bununla birlikte 2007'den bu güne online tatil satışı hizmeti sunmaktadır. Acentamızın işletme belgesini A - 6240 numarası ile aşağıadki bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

TÜRSAB BELGE SORGULAMA

 

NBS Turizm olarak acentalarımızda ve web sitemizde sattığımız otellerin tamamı MET Global güvencesindedir. Dünyanın ilk 5 tatil toptancısından biri olan MET Global ile Bölge Temsilciliği ve XML Entegrasyon anlaşmalarımız bulunmaktadır. Bu ortaklığın verdiği güçle 1300'den fazla tatil otelinde en düşük fiyat garantisi sunuyoruz. Aşağıdaki bağlantıdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

MET GLOBAL

 

 

 

KURUMSAL

» Hakkımızda

» İletişim

» Banka Hesapları

» İnsan Kaynakları

» NbsTur Facebook

» NbsTur Twitter

» NbsTur Google Plus

İŞBİRLİĞİ

» Acente Girişi

» Acente Başvuru

» Otel Girişi

» Otel Başvuru

» Gruplar İçin Tur ve Tatil

ULAŞIM HİZMETLERİ

» Uçak Bileti

» Otobüs Bileti

» Tren Bileti

» Kongre &Seminer

» Araç Kiralama

» Transfer Hizmetleri

POPÜLER OTELLER

Kemer Erken Rezervasyon Otelleri
Side Erken Rezervasyon Otelleri
Belek Erken Rezervasyon Otelleri
Alanya Erken Rezervasyon Otelleri
Lara Erken Rezervasyon Otelleri
Antalya Erken Rezervasyon Otelleri
Bodrum Erken Rezervasyon Otelleri
Çeşme Erken Rezervasyon Otelleri
Marmaris Erken Rezervasyon Otelleri
Kuşadası Erken Rezervasyon Otelleri
Fethiye Erken Rezervasyon Otelleri
Ayvalık Erken Rezervasyon Otelleri
Didim Erken Rezervasyon Otelleri
ucak logolar
Herşey dahil 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı NBS Turizm Güvencesi tatil sezonunda Nbs Turizm web sitemizden kredi kartı ile taksitle online gerçekleştirebilirsiniz. Lüks otellerde ucuz tatil fırsatları erken rezervasyon ile gerçek oluyor. NBS Turizm Güvencesi yaz tatili sezonu için yapı kredi world card, işbankası maximum, garanti bonus card, denizbank bonus card, akbank axess ve tüm diğer kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı Nbs Turizm'de. Erken rezervasyonla Mayıs 2014, Haziran 2014, Temmuz 2014, Ağustos 2014, Eylül 2014 aylarında yapacağınız tatili şimdiden uygun fiyatlarla satın alın. 2014 erken rezervasyon sezonu açıldı. 2014 yaz tatili erken rezervasyonu, 2014 Kurban Bayramı tatili erken rezervasyonu, 2014 Ramazan Bayramı erken rezervasyonu web sitemizde kredi kartı ile online gerçekleştirebilirsiniz.
ssl
slogan1

Sbaico